foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

749415
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
402
719
4925
737460
21112
25878
749415

24-10-2021 10:14

Otyłość coraz częściej uważana jest za jedno z najgroźniejszych schorzeń przewlekłych XXI wieku. Zaniedbywaniu wagi towarzyszy zwiększone ryzyko chorób serca, nadciśnienia tętniczego, zawału i udaru, chorób układu kostnego, cukrzycy jak również niektórych nowotworów.

Czytaj więcej...

W dniach 14 – 19 czerwca 2018 r. 43–osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół w Granowcu przebywała na zielonej szkole pod hasłem „Sobą być i zdrowo żyć” w Darłówku. Wyjazd dofinansowany został przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu.

Czytaj więcej...

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klas II i III gimnazjum realizowali projekt edukacyjny mający na celu szerzenie wiedzy o zdrowiu. Oprócz podstawowej wiedzy na temat zdrowego żywienia, gimnazjaliści mieli okazję poszerzyć swoja wiedzę także  na tematy związane z pierwszą pomocą i sposobami ratowania życia ludzkiego. Jednym z pierwszych działań było zorganizowanie warsztatów  udzielania pierwszej pomocy.

Czytaj więcej...

Dnia 12 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół w Granowcu odbył się egzamin na kartę rowerową, którego organizatorem był pan Mirosław Ostojak. Do egzaminu teoretycznego i praktycznego przystąpiło 16 uczniów. Nad prawidłowym jego przebiegiem czuwał sierżant sztabowy Damian Szewczyk.

Czytaj więcej...

Koniec roku to nie tylko oczekiwanie na wakacje. Jest to również czas do wspólnych wycieczek oraz spotkań. W sobotę 9 czerwca  2018 roku rodzice uczniów klasy I  zorganizowali podchody, na których świetnie bawili się uczniowie, rodzice, wychowawczyni  klasy oraz  rodzeństwo.  

Czytaj więcej...

W czwartek, 26 kwietnia br. w szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Ziemi, podczas której uczniowie klasy V i VI zaprezentowali społeczności przedszkolnej i szkolnej program artystyczno-edukacyjny pt. „Jak rozweselić Ziemię?” Uczciliśmy w ten sposób kolejny Dzień Ziemi przypadający co roku 22 kwietnia.

Czytaj więcej...

11 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół w Sośniach odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Celem imprezy jest rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów i zasad ruchu drogowego, kształtowanie bezpiecznych i kulturalnych nawyków zachowań na drodze, znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych oraz popularyzowanie jazdy rowerem.

Czytaj więcej...

W środę , 14 marca uczniowie klas II i III gimnazjum wzięli udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzili pan Tomasz Chmielecki, młodszy kapitan Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu oraz pan Michał Szczepaniak, który jest ratownikiem medycznym oraz strażakiem w OSP Sośnie.

Czytaj więcej...

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2021 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook