foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

640633
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
519
722
3502
630515
16085
25253
640633

18-06-2021 17:07

26 czerwca zakończył się rok szkolny 2019/2020. Był to rok wyjątkowy, inny niż wszystkie, który z pewnością wszyscy zapamiętamy. Z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa najpierw zostały zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a potem nauczanie zdalne stało się naszą codziennością.

     Uroczystość zakończenia roku szkolnego przybrała szczególny wymiar. O godzinie 9.00 ksiądz kanonik Michał Pacyna odprawił mszę świętą, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice.
W tym dniu mury naszej szkoły opuścili uczniowie klasy VIII. Ich pożegnanie odbyło się przed budynkiem szkoły z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Dyrektor szkoły – pani Ewa Ostojak w ciepłych słowach powitała wszystkich zebranych. Następnie uczniowie klasy VII w krótkiej części artystycznej przypomnieli absolwentom o latach spędzonych w szkole podstawowej i przekazali im drobne upominki. Głos zabrali również uczniowie klasy VIII, którzy podziękowali pani dyrektor, wychowawcy klasy – pani Krystynie Chudy i nauczycielom za przekazaną wiedzę, dobre rady i wskazywanie właściwej drogi. Dziękując za wspólnie spędzone lata, pani Krystyna Chudy życzyła swoim wychowankom wytrwałości i wielu sukcesów w dalszym etapie edukacji.
     Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Granowcu, a ci, którzy ukończyli ją z wyróżnieniem, odebrali również nagrody książkowe oraz nagrody dyrektora za godne reprezentowanie szkoły. Świadectwa przyjęli również uczniowie klasy VII szkoły podstawowej.
     Uczniowie pozostałych klas odbierali świadectwa i żegnali się z wychowawcami w różnych godzinach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W szczególny sposób uhonorowano tych, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz zasłużyli na bardzo dobrą i wzorową ocenę zachowania.

                                                                            Dziękujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie,
                                                                                               wytrwałość i dążenie do wspólnego celu.
                                                                          Życzymy wszystkim słonecznych wakacji i wspaniałego wypoczynku!

 

 

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2021 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook