foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

509834
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
370
355
725
505599
9980
15328
509834

24-11-2020 19:55

Na początku czerwca br. przeprowadziliśmy w naszej szkole konkurs literacki pod hasłem „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Był to konkurs zorganizowany z okazji wyjątkowego święta – Dnia Dziecka. Jego adresatami byli uczniowie klas V-VIII SP.

Zadanie konkursowe polegało na napisaniu opowiadania, listu bądź kartki z pamiętnika, w których uczniowie opowiadali o swoich radosnych przeżyciach i zabawnych wydarzeniach z dzieciństwa. Hasłem przewodnim konkursu były słowa Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Opisane historie były zarówno ciekawe, jak i humorystyczne. Uczestnicy konkursu podzielili się swoimi przeżyciami oraz umiejętnościami pisarskimi.
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 12 czerwca br. Laureatami konkursu zostali:
Adrian Gomółka – kl. VI SP – I miejsce,
Gabriel Chmielecki – kl. VI SP – II miejsce,
Maja Tomczak i Jakub Tacik – kl. VI SP – wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom
i życzymy im rozwijania swoich umiejętności literackich!

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook