foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

509853
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
389
355
744
505599
9999
15328
509853

24-11-2020 20:16

Międzynarodowy Dzień Dziecka ma swoje początki w Światowej Konferencji na Rzecz Dobra Dzieci, która odbyła się w Genewie (Szwajcaria) w 1925 r.

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Radość dziecka jest bezcenna, magiczna i jedyna w swoim rodzaju, a jego uśmiech sprawia, że radują się wszyscy wokół.

Również nasza placówka w tym szczególnym dniu przygotowała niespodzianki dla wszystkich dzieci z Granowca. Obecna sytuacja nie pozwoliła nam spotkać się na corocznym festynie, jednak nie powstrzymała nas od hucznego świętowania tego radosnego dnia w formie happening-u. Jedną z niespodzianek był udekorowany wóz strażacki, który przejechał ulicami Granowca. Z megafonu można było usłyszeć muzykę oraz najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich dzieci, które składała osobiście Dyrektor Zespołu Szkół w Granowcu – pani Ewa Ostojak. Z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i dystansu, dzieci otrzymały balony i cukierki, a w sklepach czekały na nich słodkie upominki. Rodzice z dziećmi na tle samochodu niespodzianki mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia.

            Ten dzień pełen wrażeń na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci. Cel został osiągnięty – wszystkie dzieci – zarówno młodsze, jak i starsze chociaż na chwilę mogły oderwać się od codziennych obowiązków.    

Za pomoc w organizacji dziękujemy: Ochotniczej Straży Pożarnej w Granowcu, a w szczególności p. Jackowi Pietraszkowi i p. Radkowi Woycikiewiczowi. Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za pomoc oraz zasponsorowanie upominków i balonów. Dziękujemy również sponsorom, którymi byli: prezes KGW p. Jadwiga Cieluch, Andrzej i Urszula Mus, Sklep „JAREX”, Sklep „PATRYK”, Sklep „POD JESIONEM”, Sklep „U ANIELKI” w Sośniach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poprzez swoją pomoc i zaangażowanie przyczynili się do organizacji tego dnia.

 

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook