foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

509875
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
411
355
766
505599
10021
15328
509875

24-11-2020 20:48

13 lutego bieżącego roku odbyły się eliminacje szkolne Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych. Zostały one przeprowadzone w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III SP, V-VI SP, VII-VIII SP. W konkursie uczestniczyło 23 uczniów.

Młodzi artyści naszej szkoły recytowali utwory polskich poetów oraz fragmenty prozy. Wielu z nich udowodniło swój talent, podkreśliło wrażliwość na piękno literatury, rozbawiło i wzruszyło odbiorców. Komisja wysłuchała wielu pięknych recytacji. Oceniając występy uczniów, brała pod uwagę: technikę wygłaszania utworu i jego interpretację, a także kulturę słowa i wrażenia artystyczne.

Oto zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej:

  • klasy I-III SP:

- I miejsce – Hanna Wiertelak – kl. II SP,

- I miejsce – Daria Rudowicz – kl. III SP,

- II miejsce – Liliana Wójcik – kl. II SP,

- III miejsce – Piotr Spoton – kl. III SP,

- wyróżnienia – Agata Kluska – kl. III SP i Nina Zubik – kl. I SP.

  • klasy V-VI SP:

- I miejsce – Julia Bartsch – kl. VI SP,

- II miejsce – Filip Szpak – kl. VI SP,

- III miejsce – Zuzanna Florkowska – kl. V SP.

  • klasy VII-VIII SP:

- I miejsce – Marta Kluska – kl. VIII SP,

- II miejsce – Maja Malinowska – kl. VIII SP,

- III miejsce – Bartłomiej Ząb i Karol Zimniak – kl. VII SP.

Laureaci etapu szkolnego otrzymali nagrody książkowe, a wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy. W etapie gminnym konkursu naszą szkołę będą reprezentowali: Hanna Wiertelak, Daria Rudowicz, Liliana Wójcik, Julia Bartsch, Filip Szpak, Marta Kluska, Maja Malinowska.

 

Serdecznie im gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie gminnym konkursu!

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook