foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

286776
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
209
194
3048
282049
8354
11558
286776

23-08-2019 20:59

W piątek 15 marca 2019 roku  uczniowie klas I-II  uczestniczyli w wycieczce do Mediateki w Ostrowie Wlkp. To pierwszy tego typu obiekt w Wielkopolsce. Zlokalizowano tu przystanki z różnych dziedzin kultury – muzyki, literatury, kultury technicznej, kina, sztuki, filmoteki i fonoteki.

Dzieci miały możliwość obejrzenia pomieszczeń zarówno na parterze jak i na pierwszym piętrze tj. : wypożyczalnię książek, czytelnię,  bajkotekę, kino oraz studio nagrań. W dziale robotyki najmłodsi poznali sympatyczne roboty Jimu, które można składać, programować oraz sterować za pomocą tabletów. Uczniowie uczestniczyli także w zajęciach z programowania i kodowania. W  bajkotece  znalazły się w fantastycznym świecie, który w magiczny sposób łączy świat sztuki z zabawą. Pomieszczenie to zaopatrzone jest w  multimedialną podłogę, dotykowe komputery, tablety,  zagadkowe i sprawnościowe panele fun box, klocki najnowszej generacji oraz  gry playstation.  

Zwiedzanie Mediateki i udział w zajęciach wywarło na nas ogromne wrażenie. Wszystkie propozycje były dla uczniów bardzo atrakcyjne i wielu z nich chce częściej korzystać z oferty Mediateki.

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook