foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

431231
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
178
481
2639
425376
15647
18227
431231

28-05-2020 11:45

1 marca br. w sali wiejskiej w Sośniach odbyła się Gala Stypendialna Gminy Sośnie. Jej organizatorem był Zespół Szkół w Granowcu. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor -Ewa Ostojak, która powitała wszystkich zaproszonych gości, dyrektorów szkół naszej gminy, nauczycieli, rodziców i wyróżnionych uczniów.

 W części artystycznej wystąpili uczniowie naszej szkoły. Odegrali krótkie, humorystyczne scenki z życia szkolnego, które rozbawiły publiczność. Wysłuchaliśmy również piosenek w wykonaniu uczennicy klasy VIII SP - Igi Luty. Po występach dzieci i młodzieży nadszedł najważniejszy moment – wręczenie stypendiów za najlepsze wyniki w nauce oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie w I półroczu roku szkolnego 2018/2019. Uroczystego wręczenia listów gratulacyjnych uczniom i ich rodzicom dokonał Wójt Gminy Sośnie – Stanisław Budzik w obecności: Dyrektor Centrum Usług Wspólnych – Arlety Zadki oraz Przewodniczącego Rady Gminy Sośnie – Mirosława Ostojaka i Przewodniczącego Komisji Oświaty – Dominika Grobelnego.

Uczniowie, którzy zostają nagrodzeni za swój wysiłek, przynoszą chlubę zarówno swoim rodzicom, jak i szkole. Stypendia są dla nich formą podziękowania za wytrwałą pracę oraz motywacją do nauki i osiągania kolejnych sukcesów. Z roku na rok grono stypendystów powiększa się, co jest dowodem na to, że ucząc się, można wiele osiągnąć.

Miłym akcentem uroczystości były wspólne pamiątkowe zdjęcia oraz poczęstunek, podczas którego nauczyciele, uczniowie i rodzice mogli porozmawiać i wymienić się doświadczeniami.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom i życzymy im wytrwałości

w pogłębianiu wiedzy w II półroczu roku szkolnego 2018/2019.

 

„DO SUKCESU NIE MA ŻADNEJ WINDY.

TRZEBA IŚĆ PO SCHODACH”.

Emil Oesch

 

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook