foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

088843
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
15
294
718
84732
9217
9708
88843

21-03-2018 01:13

15 marca 2018 r. 45–osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół w Granowcu wyjechała do kina Helios w Kaliszu na film pt. Cudowny chłopak” w ramach projektu „Kino na temat”. Scenariusz powstał w oparciu o wydaną w 2012 roku powieść R.J. Palacio pod tym samym tytułem.

Czytaj więcej...

W środę , 14 marca uczniowie klas II i III gimnazjum wzięli udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzili pan Tomasz Chmielecki, młodszy kapitan Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu oraz pan Michał Szczepaniak, który jest ratownikiem medycznym oraz strażakiem w OSP Sośnie.

Czytaj więcej...

Już starożytni umiejętność pływania stawiali na równi z umiejętnością pisania i czytania. Pływanie jest najbardziej wszechstronnym i najzdrowszym ćwiczeniem całego organizmu. Korzystnie wpływa nie tylko na nasze zdrowie i samopoczucie, ale hartuje i przeciwdziała przeziębieniom, podnosi naszą sprawność ruchową bez obciążania układu kostnego.

Czytaj więcej...

 

 

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” uruchomiło w tym roku  dla szkół uczestniczących w Programie Edukacja dla Doliny Baryczy możliwość pozyskania funduszy z odpisu 1%.

Poniżej znajduje się link do programu PIT, numer KRS wpisywany jest automatycznie, w celu szczegółowym PIT- u należy wpisać skrót naszej szkoły, tj. Szkoła Podstawowa w Granowcu.

http://pit.nasza.barycz.pl/

Dla tych z Państwa, którzy nie będą korzystać z programu PIT, podajemy numer KRS: 0000319202.  Pamiętajcie o wpisaniu celu szczegółowego- Szkoła Podstawowa w Granowcu.

Dziękujemy za okazaną naszej szkole pomoc!

Każdy uczeń już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego postanowiliśmy zrobić pyszną i zdrową sałatkę owocową.

Czytaj więcej...

W piątek, 2 marca uczniowie klasy II gimnazjum oraz VII szkoły podstawowej wraz z wychowawczyniami wzięli udział w „Drzwiach Otwartych”, które odbyły sie w Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim.

Czytaj więcej...

Informujemy, iż nastąpiła zmiana adresu e-mail Zespołu Szkół w Granowcu
Adres aktualny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor Zespołu Szkół w Granowcu informuje,
że
wnioski:

  • o przyjęcie dziecka do przedszkola i deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego
  • o przyjęcie dziecka do klasy I Szkoły Podstawowej


można pobierać u nauczycielek przedszkola lub ze strony internetowej Zespołu Szkół w Granowcu (zakładki: rekrutacja do przedszkola i rekrutacja do szkoły)

Rekrutacja trwa do dnia 20 marca 2018 roku.

Regulamin rekrutacji do Publicznego Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Granowcu znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej szkoły.

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zespolgranowiec@interia.pl

Dziennik elektroniczny

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2018 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook