foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

055417
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
365
177
2532
51206
5154
8298
55417

18-12-2017 16:36

12 grudnia dzieci z naszego przedszkola udały się do Rezydencji Świętego Mikołaja w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Wspaniały repertuar zabaw i animacji przeniósł najmłodszych w baśniowy świat Elfów, Śnieżynek, Świętego Mikołaja i innych bajkowych postaci.

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

Zapraszamy wszystkich rodziców na bezpłatne szkolenie z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej, które odbędzie się 28 grudnia br. o godzinie 9.00 w sali wiejskiej w Sośniach.

W nastrój nadchodzących świąt Bożego Narodzenia wprowadziła nas cykliczna impreza „Święta z kulturą”, która odbyła się 10 grudnia br. w sali wiejskiej w Granowcu. Przedświąteczne spotkanie zostało zorganizowane przez Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Granowcu we współpracy z Radą Rodziców.

Czytaj więcej...

W dniu 06.12.2017r. do przedszkolaków z wizytą przybyli zaprzyjaźnieni górnicy ZZNiG . Goście opowiadali o tym, jak wygląda ropa, jak wydobywa się gaz, kim był Ignacy Łukasiewicz. Największe zainteresowanie wśród przedszkolaków wzbudziły doświadczenia przeprowadzone przez pana Łukasza i Rafała.

Czytaj więcej...

05 grudnia dla wszystkich przedszkolaków był bardzo pracowity, bowiem tego dnia dzieci piekły pierniczki. Najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste  rączki oraz zakładając fartuszki. Poznały też składniki i sposób wykonania ciasta, potrzebne przybory kuchenne, a także zasady bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 4 grudnia 2017r. dzieci z grupy maluchów gościły w swojej sali rodziców/dziadków, którzy wzięli udział w zajęciu otwartym: „ W oczekiwaniu na przyjście Mikołaja” . Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą na omawiany temat, popisały się również świątecznymi piosenkami i tańcem.

Czytaj więcej...

W środę, 29 listopada zorganizowano warsztaty dla rodziców i uczniów klas II i III gimnazjum. Podczas spotkania przygotowywano ozdoby na kiermasz podczas cyklicznej imprezy pt. „Święta z kulturą”.

Czytaj więcej...

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zespolgranowiec@interia.pl

Dziennik elektroniczny

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2017 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook