foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

247502
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
234
428
2865
241737
11654
12139
247502

27-05-2019 14:28

W dn. 22 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się wręczenie nagród laureatom XIX konkursu pt. „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, którego organizatorami były: Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu, Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Wielkopolskie Centrum Onkologii.

Czytaj więcej...

22 maja 2019r. uczniowie klasy pierwszej wraz z nauczycielami i rodzicami pojechali na wycieczkę do Wrocławia. Najpierw odwiedziliśmy Rynek, na którym znajduje się Manufaktura „Słodkie Czary Mary”. Dzieci obejrzały pokaz ręcznej produkcji lizaków od momentu wylania karmelu na kamienny blat, poprzez nadawanie mu smaku i kolorów, aż do momentu pakowania gotowych produktów.

Czytaj więcej...

W ramach kontynuacji projektu pod hasłem „ Piękna nasza Polska cała”, w miesiącu maju 2019r.zorganizowany został konkurs dla przedszkolaków pt:„ Moja mała ojczyzna”. Miał on na celu: rozwijanie aktywności twórczej i wyobraźni wśród dzieci, promowanie uzdolnień oraz pobudzanie  chęci do poznawania swojej miejscowości.

Czytaj więcej...

Pierwsza pomoc to często jedyna szansa, by zapobiec tragedii. Istotne jest to by już najmłodsi nabywali praktycznych umiejętności i oswajali się z ideą pomagania. Dlatego właśnie starsi uczniowie z klasy VII w ramach projektu z zakresu Edukacji dla bezpieczeństwa przeprowadzili w poniedziałek 20 maja szkolenie dla naszych najmłodszych uczniów, czyli dzieci z grupy maluchów i starszaków.

Czytaj więcej...

Podsumowanie Regionalnego Konkursu o Dolnie Baryczy, edycja XXII – Zadbaj o klimat, WIE 2019, odbyło się 17 maja br. w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Miliczu. Głównym organizatorem konkursu było Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej „Dolina Baryczy”.

Czytaj więcej...

17 maja br. uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjum uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Odolanowa, gdzie w Szkole Podstawowej odbywały się warsztaty naukowe „LATO Z HELEM”.  Młodzież z naszej szkoły miała okazję pogłębić swoją wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych.

Czytaj więcej...

Dnia 14 maja  2019 roku  dzieci z grupy 5-6 latków oraz uczniowie pierwszej i drugiej klasy szkoły podstawowej uczestniczyli w przedstawieniu Kabaretu „ Bzik”  , które miało miejsce w Domu Kultury w Sośniach.

Czytaj więcej...

W kwietniu br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w etapie szkolnym konkursu ortograficznego „O PIÓRO WÓJTA”. Zwycięzcy eliminacji szkolnych zakwalifikowali się do etapu gminnego, który odbył się 10 maja br. w Zespole Szkół w Pawłowie.

Czytaj więcej...

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook