foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

364153
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
199
349
907
359306
12570
19328
364153

29-01-2020 15:33

Babcia i Dziadek to osoby, które  w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta. Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka.

Czytaj więcej...

W ramach realizacji innowacji w klasach I-III „Zdrowy styl życia”  dnia 16.01. 2020 roku przeprowadzono zajęcia dotyczących wody. Celem zajęć było: przekazanie dzieciom wiedzy na temat funkcji i znaczenia wody w organizmie człowieka, zwrócenie uwagi dzieci na wartość zdrowotną wody, zachęcanie do picia wody i świadomego wybierania jej, zamiast kolorowych napojów gazowanych.

Czytaj więcej...

W piątek, 17 stycznia Samorząd Uczniowski zorganizował apel upamiętniający wydarzenia związane z Powstaniem Wielkopolskim. Powstanie to było ważne dla nas szczególnie za względu na fakt, iż walki powstańcze odbywały się na terenie naszej miejscowości.  Podczas Powstania Wielkopolskiego, w nocy z 14 na 15 stycznia 1919 roku, miała miejsce Bitwa o Granowiec.

Czytaj więcej...

W niedzielę 12 stycznia, uczniowie naszej szkoły kolejny już raz grali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym rok WOŚP zbierało środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji, a 28 Finał odbył się pod hasłem „Wiatr w żagle.”

Czytaj więcej...

9 stycznia br.  uczniowie klas VI-VIII uczestniczyli w wycieczce do Domu Drzewa, gdzie odbyły się zajęcia przyrodnicze. Budynek ten był kiedyś wyłuszczarnią szyszek. Obecnie odremontowany jest siedzibą Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Doliny Baryczy” – Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w miejscowości Wałkowa na terenie Nadleśnictwa Milicz.

Czytaj więcej...

W środę, 8 stycznia br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niecodziennej lekcji matematyki, która została przeprowadzona w odolanowskich supermarketach. Lekcja dotyczyła planowania zakupów za określoną kwotę i szacowania liczb. Uczniowie klasy piątej odwiedzili sklep Tesco, natomiast szóstoklasiści robili zakupy w Biedronce.

Czytaj więcej...

Dzień 20 grudnia 2019 roku był w naszej placówce okazją do klasowych spotkań opłatkowych i złożenia sobie świątecznych życzeń. Uczniowie w swoich klasach z wychowawcami zasiedli do wigilii klasowych. Nie zabrakło też prezentów pod bożonarodzeniowymi choinkami.

Czytaj więcej...

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook